O Nas

Bramy szybkobieżne dla obiektów przemysłowych.
Brama WinPractic

Winterwarm Polska jest częścią Holenderskiej Grupy Kapitałowej Winterwarm B.V. wieloletniego producenta światowej klasy systemów grzewczych dla obiektów wielkokubaturowych, agrarnych i budynków użyteczności publicznej. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się również statusem jednego z liderów w zakresie biernych przegród pożarowych i specjalistycznych. Zajmujemy się również zabezpieczeniami przeciwpożarowymi w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Gwarantem najwyższej jakości naszych usług jest fakt, że grono partnerów, których produkty i rozwiązania mamy przyjemność stosować, obejmuje wyłącznie najlepszych europejskich producentów. W zależności od charakteru obiektu, profilu produkcji oraz intensywności użytkowania, jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do potrzeb i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Podstawową ideą jest stworzenie Klientowi takich warunków współpracy, aby na każdym jej poziomie móc zagwarantować najwyższą możliwą jakość, połączoną z korzystną ceną. W tym celu codzienne działania opieramy na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników oraz bardzo skrupulatnie dobranych dostawców. Dzięki takiemu podejściu Winterwarm Polska oznacza więcej niż technologia.

W ostatnich latach zostaliśmy wyróżnienia w takich plebiscytach jak Gepard Biznesu 2016, Diament Forbes 2020 czy Gazele Biznesu 2020 oraz otrzymaliśmy Złote Medale targów FERMA 2017 i 2018.